Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

  • banner-datacentra

Realizujeme komplexní dodávku datových center, realizaci strukturovaných kabeláží a aktivních prvků. Datové centrum lze definovat jako prostor pro uložení počítačových technologií a přidružených technologií jako jsou telekomunikační a centralizovaná úložiště, ať už fyzická nebo virtuální, pro skladování, řízení a šíření údajů a informací. Každá organizace má datové centrum, může být v podobě pouze serverové místnosti, nebo dokonce jednoho datového rozvaděče.

Zabýváme se vytvořením datových center a výpočetních středisek na klíč včetně dodávek veškerých potřebných technologií.

Datová centra obsahují

Dodávky strukturovaných sítí

Univerzální metalické a optické kabelové systémy pro přenos dat, hlasu a obrazu podle specifikací mezinárodních norem. Firma disponuje vlastními pracovníky pro instalace sítí a je držitelem certifikátů pro dodávané technologie.

Aktivní prvky datových sítí

Kompletní řada aktivních prvků pro lokální datové sítě na technologiích Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Wireless, a další. Aktivní prvky pro sítě WAN, vzdálená komunikace, mobilní komunikace, monitorování a měření propustnosti a zatížení datových sítí.

Doplňující dodávky

Silové rozvody do 1000 V, elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronické protipožární systémy, telefonní a rozhlasové ústředny včetně rozvodů.

Zaujala Vás nabídka služeb datových center?

Napište nám o konzultaci, nebo o vypracování cenové nabídky.

Poptat

nebo nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 171 298