Rozumím

Technik datových sítí

Požadujeme:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost samostatně pracovat
  • vyhláška 50, min. paragraf 6
  • vysoká míra empatie
  • práce v terénu (výstavba elektrických a datových sítí)

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost profesního a odborného růstu
  • práce v mladém kolektivu
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní benefity pro sport, kulturu a zdravotní péči
  • jazyková výuka
  • nápoje zdarma
  • mobilní telefon
  • notebook
  • služební vozidlo i pro soukromé účely

Máte zájem o tuto pozici?

Zašlete nám Váš životopis a my zvážíme Vaše uplatnění v naší společnosti.

Projektový manažer UPS, obor elektro silnoproud; řízení instalací záložních zdrojů a rozvodů

Pracovní náplň :

Řízení zakázek, tvorba cenových nabídek, instalace záložních zdrojů, práce v terénu po celé ČR, výstavba elektrických a datových polí, návrhy konfigurací UPS a motorgenerátorů

Požadujeme :

  • vzdělání v oboru elektro, minimálně maturita; praxe v oboru 3 roky
  • časová flexibilita
  • základní znalost angličtiny
  • práce s CAD

Nabízíme :

  • pro mimopražské zájemce byt 2 + kk v blízkosti sídla firmy
  • platové ohodnocení 35.000,- Kč měsíčně
  • firemní benefity (služební vozidlo i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na stravování, flexibilní benefity pro sport, kulturu a zdravotní péči, jazyková výuka, nápoje zdarma,..)

Servisní technik IT

Požadavky :

  • Orientace na poli IT v oblasti HW a SW, znalost vývoje IT systémů
  • Administrace desktopových operačních systémů (Win Vista, Win7, Win10)
  • Základní administrace serverových operačních systémů Windows (2003, 2008, 2012)
  • Základní znalost HW serverů
  • Pokročilá znalost HW PC/NTB
  • Konfigurace a administrace aktivních prvků
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Kreativní a logické myšlení, aktivní přístup, časová flexibilita
  • Příjemná osobnost se schopností vytvářet a rozvíjet dlouhodobé obchodní a pracovní vztahy
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

  • Řešení závad na HW a SW
  • Řešení síťových problémů
  • Řešení serverových problémů
  • Instalace PC/NTB včetně periférií
  • Provádění pravidelné HW a SW údržby stanic
  • Uživatelská podpora

Nabízíme

  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Práce v mladém kolektivu
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • a další benefity

Administrativní pracovnice

Platové rozmezí : 15.000 – 20.000 Kč/měs.

Požadavky :

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost PC, MS Office
  • Praxe v administrativě výhodou, ale není podmínkou
  • AJ, řidičský průkaz „B"
  • Aktivní přístup k práci
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • Komunikativní schopnosti, vstřícnost, ochota a příjemné vystupování

  • Zástup v účetním, personálním a mzdovém oddělení – po zaučení
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Zajišťování školení, pojištění vozidel, zaměstnanců, firmy a vyřizování škodních událostí
  • Administrativní správa vozového parku, objednávání do servisu, přihlašování a odhlašování vozidel
  • Příprava dokumentů pro ISO
  • Komunikace se zákazníky, pojišťovnami a úřady státní správy
  • Kontrola zakázek z hlediska efektivity a správnosti
  • Objednávání kancelářských potřeb, zajištění inhouse – občerstvení apod.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě
  • Zaměstnanecké benefity
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Zaučení absolventů

Technik UPS a motorgenerátorů

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání elektrotechnického směru - silnoproud

Nabízíme:

  • Možnost ubytování (služební byt)
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní benefity pro sport, kulturu a zdravotní péči
  • Jazyková výuka
  • Mobilní telefon, notebook
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely