Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Firemní kultura

Jsme společnost, která zodpovědně přistupuje k plnění přání, požadavků a očekávání zákazníků. Snažíme se naplňovat cíle vás, zákazníků. Zakládáme si na dlouhodobém a oboustranně prospěšném vztahu s našimi zákazníky a partnery. Dbáme na dodržování pravidel a morálních kodexů. Chováme se jako společensky zodpovědná firma, která podporuje například organizaci Lékaři bez hranic.

Kolektiv UNISMINI

Základem pro zabezpečení funkčnosti celého systému je profesionální, výkonný, stabilizovaný a v neposlední řadě spokojený kolektiv pracovníků. Kromě všeobecných předpokladů nutných pro výkon povolání dbáme na trvalé plánované zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců na úrovni kariérního nebo odborného růstu.

Životní prostředí

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme, a proto se snažíme chovat odpovědně s ohledem na budoucí generace. Třídění a recyklace se stala součástí pracovního režimu, firemní flotila byla posílena o první elektromobil.

Přenosné baterie dodané společností UNISMINI - služby, spol. s r. o. podléhají v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb. zpětnému odběru.

Dodavatelé

Jelikož chceme trvale zlepšovat kvalitu našich služeb, systematicky vybíráme a navazujeme partnerské vztahy pouze s takovými dodavateli, kteří garantují dodávky v nejvyšší možné kvalitě.

Závazky

  • Pro smluvní partnery garantujeme nepřetržitou dostupnost komunikačního kanálu prostřednictvím bezplatné telefonní linky
  • V rámci poskytování služeb vaším jménem, se vždy chováme v souladu s vaší firemní kulturou a kodexy
  • Nefakturujeme žádnou práci provedenou bez vašeho souhlasu
  • Zajistíme službu vždy kompetentním a kvalifikovaným personálem

Odpovědnost

Firma je pojištěna na případné škody do hodnoty 25 mil. korun.