Rozumím

Obchodní zástupce/Account Manager

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Vedení obchodního jednání
  • Příprava cenových nabídek

Požadujeme:

  • Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
  • Vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Znalost prostředí internetu, tvorby www stránek
  • Znalosti z oblasti internetového marketingu
  • Schopnost dosahovat stanovených cílů
  • Řidičský průkaz sk. B

Osobnostní předpoklady:

  • Dynamickou osobnost s obchodním duchem a zdravým sebevědomím
  • Dobré komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, obchodní talent
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Touha dosáhnout úspěchu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště: Praha

Máte zájem o tuto pozici?

Zašlete nám Váš životopis a my zvážíme Vaše uplatnění v naší společnosti.