Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

UNISMINI pomáhá

fb

Našim zákazníkům se snažíme poskytnout ty nejlepší služby. Víme, jak je důležité poskytnout pomoc při řešení problémů rychle a efektivně. Díky zkušenostem za 25 let činnosti UNISMINI, umíme ocenit ty, kteří mají stejnou filozofii.

Charitativní projekt „Lékaři bez hranic“, který podporujeme, je právě takovou službou, která zachraňuje lidské životy a potřebuje naši podporu. Navíc nasazení a odvaha lékařů nám může být vzorem. Riskují vlastní život při pomoci druhým ve válečných konfliktech, při přírodních katastrofách nebo uprchlických krizích.

Rádi bychom poděkovali i všem firmám a klientům, kteří za 25 let využili nebo stále využívají našich služeb. Jen díky Vám můžeme růst a nabízet stále kvalitnější služby. Díky Vám můžeme i podporovat projekt „Lékaři bez hranic“.

Vedení firmy UNISMINI

 

logo UNISMINI   logo Lekari

V případě, že byste se chtěli přidat k nám, zde můžete přispět DAREM