Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Zavoláme Vám
Jméno
Neplatný vstup

Nezávazná konzultace
Neplatný vstup

Antispam*
AntispamNeplatný vstup

Máte PPC kampaně již rozjeté, ale nejste si úplně jistí, jestli přináší nejvyšší možné výsledky? Pak jste na správném místě! Máme bohaté zkušenosti s optimalizací SEO a s tvorbou a správou PPC.

Pokud chcete dosáhnout lepších výsledků propagace svých produktů či služeb, svěřte se do naší péče a my Vám PPC zkontrolujeme a případně upravíme.

Jaký je postup?

 • Zanalyzujeme stav Vašich kampaní a aktuálního konkurenčního prostředí
 • Vyhodnotíme situaci
 • Navrhneme a upravíme obsah tak, aby byl co nejrelevantnější
 • Upravíme stávající kampaně, případně navrhneme kampaně nové
 • Po skončení kampaně vyhodnotíme a Vy tak získáte informace o jejich efektivitě

Kolik Vás to bude stát?

Rozumíme tomu, že pokud chcete dosáhnout lepších výsledků, ideální by bylo, kdyby to šlo co nejlevněji. Bohužel každá propagace něco stojí a není nic nepříjemnějšího, než utrácet peníze za reklamy, u kterých nevíte, co Vám reálně přináší.

Od toho jsme tu my, abyste měli nad svými penězi lepší kontrolu. Na začátku se může zdát, že vynakládáte více peněz, než by se Vám líbilo. A ano, nebudeme lhát, že tomu tak není. Je ale v našem zájmu, aby se tento vklad velice rychle proměnil v reálný zisk, na kterém stavíme naši důvěru, a mohli jsme nadále rozvíjet vztahy s našimi spokojenými zákazníky a rozšiřovat jejich základnu.

Orientační cena

Cena se odvíjí od současného stavu Vašich webových stránek, sociálních sítí a úkonů, které je ze začátku potřeba provést.

Pro bližší představu jsme připravili nejčastější modelovou situaci:

Obrátí se na nás střední až velký podnikatel s potřebou revize stávajících kampaní, zvýšení zisku z prodeje a lepší kontroly svých financí plynoucích do reklamy. Webové stránky již má, ale chtěl by zapracovat na lepší optimalizaci pro vyhledavače (SEO). Na sociálních sítích je aktivní pouze občas nebo si není jist, zdali obsah, který na sociální sítě nahrává, je ideální. Vše je tedy dobře rozjeté, ale pro lepší úspěchy je potřeba doladit detaily.

 • My si vyslechneme zákazníkovy požadavky, vyžádáme si webové stránky a aktivní účty na sociálních sítích (v této fázi nevyžadujeme přístupy do účtů).
 • Ve druhém kroku proběhne analýza stavu webových stránek, účtů na sociálních sítích, kampaní a současně konkurenčního prostředí
 • Následně navrhneme změny, které je z pohledu online marketingu potřeba provést, a vše vypíšeme podrobně do dokumentu (včetně revize a návrhu kampaní, klíčových slov, úprav na sociálních sítích, průběžného přidávání příspěvků na soc. sítích a dalších způsobů propagace), který zašleme zákazníkovi e-mailem.
 • V dalším kroku proběhne schůzka ohledně námi navrhovaných změn, kde má zákazník prostor se k navrhovaným změnám vyjádřit.

Domluvíme se tedy na následujícím:

Zpracování marketingové analýzy a strategie 10.200,-
Optimalizace webových stránek pro vyhledavače (SEO) 4.800,-
Revize a návrh relevantních klíčových slov pro reklamní kampaně 3.600,-
Revize kampaní (AdWords, Sklik, Facebook) + odhad potřebného kreditu 4.800,-
Správa sociálních sítí v podobě 3 propagovaných článků/měsíc 3.000,-

Za necelých 24.000,- máte kompletní revizi marketingu a můžete spouštět reklamu.

A proč UNISMINI?

Protože se jedná v první řadě o Vaše peníze. V okamžiku, kdy se máte na někoho spolehnout, zaplatit a hlavně mu svěřit své finance, potřebujete jistotu. Jistotu, že o peníze zbytečně nepřijdete a naopak se Vám tato investice dobře zúročí. Na trhu existuje nespočet internetových agentur, které nabízejí podobné služby a je velmi náročné se na tomto poli zorientovat.

Dobré jméno je pro nás značkou, která nás prodává. Stojí za námi výčet spokojených zákazníků, kterým jsme historicky nejenom ušetřili, ale také zúročili nemalé finance. Zde je několik důvodů, proč byste se měli svěřit do rukou UNISMINI:

 • Jsme na trhu již 25 let
 • Nabízíme široký výběr služeb v oblasti e-marketingu, IT a záložních zdrojů
 • Kolektiv UNISMINI je složený pouze z profesionálních pracovníků, kteří ví, co dělají
 • Neplýtváme Vašimi penězi, které se rozplynou v nejasných položkách, a všechny cenové kalkulace podrobně rozepisujeme
 • Na komunikaci si zakládáme, a proto nabízíme možnost obrátit se na naši linku 24/7
 • Odpovědně plníme cíle a přání našich zákazníků
Pokud si stále ještě nejste jisti, mohly by Vás zajímat naše reference.

Reference

miroslav smidchrpa sportmagboxoz

Máte zájem o více informací?

Napište nám o konzultaci, nebo o vypracování cenové nabídky.

Poptat

nebo nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 171 298