Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Zavoláme Vám
Jméno
Neplatný vstup

Nezávazná konzultace
Neplatný vstup

Antispam*
AntispamNeplatný vstup

Čas jsou peníze, a to v dnešní době platí více, než kdykoliv předtím. Je proto zcela přirozené, že pokud se Váš business perfektně rozjíždí, není ve Vašich silách se o všechno postarat najednou a jste nucen rozkládat jednotlivé úkoly mezi pověřené pracovníky.

V oblasti SEO a PPC se víceméně orientujete, ale Váš čas je pro Vás cenný a rozhodně jej umíte nebo musíte využít lépe, než sezením u počítače a spravováním reklam? Zavítali jste na ty správné stránky, protože my Vaše PPC reklamy a SEO rádi převezmeme a budeme je udržovat na té nejvyšší úrovni, abyste se mohli věnovat naplno rozvoji Vašeho podnikání.

Jaký je postup?

 • Zanalyzujeme stav Vašich kampaní, webových stránek a aktuálního konkurenčního prostředí
 • Vyhodnotíme situaci
 • Navrhneme a upravíme obsah tak, aby byl co nejrelevantnější
 • Upravíme stávající kampaně, případně navrhneme kampaně nové
 • Po skončení kampaně ji vyhodnotíme a Vy tak získáte informace o jejich efektivitě

Kolik Vás to bude stát?

Rozumíme tomu, že pokud chcete dosáhnout lepších výsledků, ideální by bylo, kdyby to šlo co nejlevněji. Bohužel každá propagace něco stojí a není nic horšího, než utrácet peníze za reklamy, u kterých nevíte, co Vám reálně přináší.

Od toho jsme tu my, abyste měli nad svými penězi lepší kontrolu. Na začátku se může zdát, že vynakládáte více peněz, než by se Vám líbilo. A ano, nebudeme lhát, že tomu tak není. Je ale v našem zájmu, aby se tento vklad velice rychle proměnil v reálný zisk, na kterém stavíme naši důvěru, a mohli jsme nadále rozvíjet vztahy s našimi spokojenými zákazníky.

Orientační rozpočet

Cena se odvíjí od současného stavu Vašich webových stránek, sociálních sítí a úkonů, které je ze začátku potřeba provést.

Pro bližší představu jsme připravili nejčastější modelovou situaci:

Obrátí se na nás střední až velký podnikatel s potřebou ušetření svého času, který chce naplno věnovat rozvoji firmy a tím docílit zvýšení zisku z prodeje a lepší kontroly svých financí plynoucích do reklamy. Na sociálních sítích je aktivní a webové stránky již má, ale chtěl by zapracovat na lepší optimalizaci pro vyhledavače (SEO) a následně svěřit veškerou správu odborníkům. Vše je tedy dobře rozjeté, ale pro lepší úspěchy je potřeba přenechat starosti se správou někomu jinému.

 • My si vyslechneme zákazníkovy požadavky, vyžádáme si webové stránky a aktivní účty na sociálních sítích (v této fázi nevyžadujeme přístupy do účtů).
 • Ve druhém kroku proběhne analýza stavu webových stránek, účtů na sociálních sítích a současného konkurenčního prostředí
 • Následně navrhneme změny, které je z pohledu online marketingu potřeba provést, a vše vypíšeme podrobně do dokumentu, který zašleme zákazníkovi e-mailem.
 • V dalším kroku proběhne schůzka ohledně námi navrhovaných změn, kde má zákazník prostor se k navrhovaným změnám vyjádřit.

Domluvíme se tedy na následujícím:

Zpracování marketingové analýzy a strategie 10.200,-
Optimalizace webových stránek pro vyhledavače (SEO) 4.800,-
Revize a návrh relevantních klíčových slov pro reklamní kampaně 3.600,-
Revize kampaní (AdWords, Sklik, Facebook) + odhad potřebného kreditu 4.800,-
Správa sociálních sítí v podobě 3 propagovaných článků/měsíc 3.000,-

Za necelých 24.000,- máte kompletní revizi marketingu a můžete spouštět reklamu.

A proč UNISMINI?

Protože se jedná v první řadě o Vaše peníze. V okamžiku, kdy se máte na někoho spolehnout, zaplatit a hlavně mu svěřit své finance, potřebujete jistotu. Jistotu, že o peníze zbytečně nepřijdete a naopak se Vám tato investice dobře zúročí. Na trhu existuje nespočet internetových agentur, které nabízejí podobné služby a je velmi náročné se na tomto poli zorientovat.

Dobré jméno je pro nás značkou, která nás prodává. Stojí za námi výčet spokojených zákazníků, kterým jsme historicky nejenom ušetřili, ale také zúročili nemalé finance. Zde je několik důvodů, proč byste se měli svěřit do rukou UNISMINI:

 • Jsme na trhu již 25 let
 • Nabízíme široký výběr služeb v oblasti e-marketingu, IT a záložních zdrojů
 • Kolektiv UNISMINI je složený pouze z profesionálních pracovníků, kteří ví, co dělají
 • Neplýtváme Vašimi penězi, které se rozplynou v nejasných položkách, a všechny cenové kalkulace podrobně rozepisujeme
 • Na komunikaci si zakládáme, a proto nabízíme možnost obrátit se na naši linku 24/7
 • Odpovědně plníme cíle a přání našich zákazníků
Pokud si stále ještě nejste jisti, mohly by Vás zajímat naše reference.

Reference

hp educhrpa sportmagboxoz

Máte zájem o více informací?

Napište nám o vypracování cenové nabídky

Poptat

nebo nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 171 298